değerlendirme sertifikası

eKomi standart mührü ile ödüllü!

eKomi standart mührü ile ödüllü!

KAISER+KRAFT Turkey
KAISER+KRAFT Turkey

Daha fazla

Daha az


Sunucu değerlendirmeleri - Müşterilerden müşteriler için

Siparis onayi bilgilendirmesi, suretli teslimat
ürünler çok kaliteli
başarılı güve verici
hızlı dönüş sağlandı
Ürünleri çok kaliteli ve makul fiyatlı. İncelediğimiz ürünlerle gelen ürünler her şeyiyle aynı. Gümrük üzerinden gelen ürünlerin gecikmesi (ki olağan bir durum) dışında gerçekten hızlı teslimat yapıyorlar. Kurum bünyesine aldığımız tüm ürünlerden çok memnunuz...
****
İyi Hizmet, iyi kalite
Net, anlaşılır, aradığınız ürüne hızlı ulaşabiliyorsunuz.
Sipariş edilme süreci geliştirilebilir. Adres bilgilerini girdikten sonra direk sipariş alındı bilgisi çıkması şaşırtıcı.
Hiç memnun kalmadım. Malesef ürün gelmesi gereken zamanda gelmedi. Planlarımi teslim zamanına göre yaptım. Ne bir takip numarası verildi, ne ürün durumuyla ilgili haber verildi. Amerikadan ürün istiyorum 10 günde elime geçiyor. Kaiser bir ürünü 3 haftada Almanya'dan getiremedi.
Umarım müşteri memnuniyeti konusunda biraz daha calisirsiniz. Sizden bir daha alış veriş etmeyi düşünmüyorum.

***
2 adet urun ismarladik, 1 urun teslim edildi sadece,ama fatura 2 urun icinde duzenlenmis, bilgi verildi fakat kimse bilgi vermedi henuz
Çok kullanışlı bir ürün . Bisikletlerimizi park etmede çok rahat ettik . Çok teşekkür ediyoruz.

Loading...

eKomi nedir?

eKomi Şirketler Oteller ve diğer e-Ticaret alanında faaliyet gösteren kurumlara bağımsız online Müsteri değerlendirme hizmeti sunan bir kuruluştur… Sadece gerçek müşteri değerlendirmelerine yönelik işlem oluşturma ve yönetme konusunda destek olur. Böylece e ticarette nihai tüketiciler icin daha fazla seffaflik ve güvenlik saglayan gercek müsteri geri Bildirimleri elde edilir.

eKomi mührü