değerlendirme sertifikası

eKomi bronz mührü ile ödüllü!

eKomi bronz mührü ile ödüllü!

Allianz Turkey
Allianz Turkey

Daha fazla

Daha az


Sunucu değerlendirmeleri - Müşterilerden müşteriler için

 • Degerlendime yapilan tarih
  (ilk önce en yenisi)
 • Degerlendime yapilan tarih
  (ilk önce en eskisi)
 • Degerlendirme
  (ilk önce en yüksek)
 • Degerlendirme
  (ilk önce en düşük)
Müşteri yorumu bulunmamaktadır.
Direkt indirim kadememin düşürüldüğünğ belirttiniz. Ancak dosyanın kapanmadığını ve müşterinizin hatasız olduğunu sorgulamadınız. 8 hazirandan sonra sizinle bir daha çalışmam.
Her şeyin sistemli olması gayet güzel.Teşekkürler.
Apar topar hasar bedelinin servise ödenip hala sinyal farının eksik olması ve bu nedenle aracın trafiğe yasal olarak çıkamaması esef vericidir. Parça tedariki konusunda takipsizlik ve vurdumduymazlık ayrıca güvensizlik yaratmaktadır. Aracım hala seviste benim parça tedarik etmemi beklemekte. Muhtemelen mağduriyetim dava konusu olacaktır.
Müşteri yorumu bulunmamaktadır.
Aracımı servise götürdükten sonra dosya açıldı ve eksper tayin edilmesine ihtşyaç duyulmadı ancak dosyanın onay süreci yaklaşık 4-5 gün sürdü ve servis onarıma ancak 7. Gün sonunda başlayabildi ve hiç yoktan aracım uzun süre serviste yattı ve ben ciddi mağdur oldum. Ekspere ihtiyaç yoksa servis yapımına neden hemen başlamadı? Sizneyi neden onayladınız? Bir diğer hususta ikame aracın çok güvensiz ve kendi aracıma göre çok basit bir araç olmasıydı.
Ben evimi araçlarımı Sigorta ve kasko larını Alyans Sigorta yaptırdım ancak şu anda benden Aracımın kaskolu olmasına rağmen ücret talep ediliyor kaskonun ne anlama geldiğini idrak edemiyorum şayet bu parayı benden tahsil ederlerse alyans ile bütün sigorta poliçeleri mi yenileme yiyeceğim bu insanı derenin ortasında yalnız bırakmak anlamına gelir
Görüşebileceğim bir yetkili bulamıyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum canlı yardıma yönlendiriyor. Canlı yardımdan kusur oranını soruyorum telefonumu bırakıyorum. Geri dönüş yapıp bilgi veren yok. Kaza raporunda kusurum bulunmadığının belirtilmesine rağmen mobil uygulamanızda bir sonraki kaskomda *** hasarsızlık indiriminden yararlanamayacağım ifade ediliyor. Telefonum *** dosya numaram: *** bilgi vermek isterseniz
Müşteri yorumu bulunmamaktadır.
Müşteri yorumu bulunmamaktadır.

Loading...

eKomi mührü