değerlendirme sertifikası

eKomi bronz mührü ile ödüllü!

eKomi bronz mührü ile ödüllü!

Allianz Turkey
Allianz Turkey

Daha fazla

Daha az


Sunucu değerlendirmeleri - Müşterilerden müşteriler için

 • Degerlendime yapilan tarih
  (ilk önce en yenisi)
 • Degerlendime yapilan tarih
  (ilk önce en eskisi)
 • Degerlendirme
  (ilk önce en yüksek)
 • Degerlendirme
  (ilk önce en düşük)
Süreç takibine bakarsanız anlarsınız, Birdahaki e ASLA
Yapmış olduğum kaza sonucu hızlı bişekilde YOL yardımı alarak tamiri ve ödeme sıkıntı olmadan yapıldı. BAŞTA ALLİANS sigortaya ve Kaskoyu yapmama yardımcı olan çalışanını *** beye son siz TEŞEKKÜRLER BORÇ BİLİRİM.
Müşteri yorumu bulunmamaktadır.
Kesinlikle guven vermiyorsunuz kasko surecin bitince asla sizinle calısmayacagım yapılan hasar odemesı 3 ayda zorla odemesı yapıldı Musteri hizmet lerınız berbat bant kaydı cok sacma
Asla muhattap yok. Açıklama bilgilendirme yapan kimse yok. Uygulama üzerinden sürekli dosyanız güncellendi diye mesaj geliyor. Uygulamayı güncellemeye yönlendiriyor, güncelliyorum herhangi bir güncel bilgi yok. Kazanın üzerinden geçmiş 15 gün hala çekiciniz yolda yazıyor. Kaza ano da arayıp çekici istiyorum tam 4.5 saat çekici bekliyorum. Her aradığımda bekleme bilgisi veriliyor. 4.5 saatin sonunda müşteri temsilcisi siz özel çekici çağırın faturasını bize gönderin ödemesini yaparız diyor. Ben bu hizmet için mi allianza para veriyorum. App çöp. Personel çöp. Uygulamada güya ilgilnen eksperin numarası var bilgi almak için arıyorum “işteyim beni aramayın” diyor. Sanki biz sohbet etmek için aradık! Açıklama yapıcak bir müşteri temsilcisi yok. Her aradığımda online chate yönlendiriliyorum. Yazıyorum dosya numarası alınıyor süreç uzamış böyle olmamalıydı deniliyor inceleyip size bilgi verilecek deniliyor dönüş yapan yok. Rezalet bir sistem rezalet bir hizmet kalite yerlerde. Memnuniyetsizlik zirvede. Kendi imkanlarımla aracın onarımının yapıldığı servisteki ustadan bilgi alıyorum. Ustayla ahbap olduk artık. Neden bu kdar uzun sürdüğünü ustadan öğreniyorum. Ben allianzdan hizmet alamıyorum ki memnuniyet anketi gönderiyorsunuz. Gönderin usta için anket memnuniyetimi belirtiyim. Çünkü bu süreçte tek destekçim o oldu. Allianz asla yanında olmadı.
***
Hiç sorun yaşamadık teşekkürler
Müşteri temsilcisine ulasilmiyor şurayı ara diye verilen numaraya da ulaşılmıyor
Müşteri yorumu bulunmamaktadır.
Aracimi servise bırakır bırakmaz hemen dosya ya cevap verip işleme başladılar.tesekkurler

Loading...

eKomi mührü